
Термобраш із серії Nano Technology, розмір 2,5 см. Нейлонові щетинки стійкі до великих термічних навантажень
225 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукарівповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🌸 Термобраш із серії Nano Technology володіє рядом переваг, які, безсумнівно, оцінить будь-який перукар і стиліст:прогумована ручка, нейлонова щетина, керамічне покриття - все це вдало поєднується в даній моделі.
🌸Покриття термобраша з технологією Ceramic+Ionic забезпечить хороші антистатичні властивості при використанні браша із феном.
🌸Щетина моделі складається з товстих нейлонових щетинок, які забезпечать ніжне протягування і розплутування волосся. Нейлонові щетинки стійкі до великих термічних навантажень.
🌸Модель має отвір на ручці для можливості підвішування, а також спеціальним магнітом для зручної «парковки» браша на металевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Так |
| Довжина зубців | 14 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Вага | 72 г |
| Колір | Сірий |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴

