
Щітка-масажер пластикова для миття голови, ніжне очищення волосся
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукарівповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажна щітка для голови приємно розслаблює шкіру і надає релаксуючий ефект.
Ретельно очищає, покращує кровообіг і мікроциркуляцію.
Компактна силіконова щіточка зручно лежить у долоні і надійно фіксується за допомогою ручки, не зісковзуючи під час використання.
Спосіб застосування: Нанесіть шампунь на вологе волосся, дбайливо помасажуйте шкіру голови і ретельно змийте засіб теплою водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Довжина зубців | 10 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Вага | 12 г |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

