
Гребінець для стрижки TONI & GUY , в чорному кольорі
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукарівповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гребінці для волосся від торгових марок TONI & GUY серії Carbon- це якісні гребінці💓, Призначені для професійного використання в салонах краси, так і для звичайного використання. Зручні гребні необхідні для покраски волосся, укладки та стрижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Карбон |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Призначення гребінця | Для стрижки |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Так |
| Довжина зубців | 35 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Вага | 21 г |
| Колір | Чорний |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

