
Гребінець для мікромелірування для складних технік фарбування, таких як AirTouch або вуальне фарбування
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукарівповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абсолютний ХіТ! 💣Чудо гребінець, створено спеціально для виконання мелірування на тонких прядках.🌺 Вона здатна розділити пряму в одинаковому балансі.
Значно пришвидшує набір прядей.
Гребінець для мікромелірування - спеціальний перукарський аксесуар, призначений для складних технік фарбування, таких як AirTouch або вуальне мелірування. Гребінець забезпечує рівномірний розподіл волосся та фарби по всій довжині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Призначення гребінця | Мелірування |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Довжина зубців | 37 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 17 г |
| Колір | Різні кольори |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


