
Масажна щітка для заплутаного кучерявого волосся
175 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
Масажна щітка для заплутаного кучерявого волосся
Вибір забарвлення можна обговорити в телефонному режимі Оригінальний дизайн гребінців у поєднанні з функціональністю і чудовим результатом у процесі застосування сприяють чистій популярності цього аксесуара для волосся. Якщо ви перебуваєте в процесі вибору свого нового улюбленого гребінця, познайомтеся з виробом
Робоча поверхня гребінця налічує 325 зубчиків, різна довжина яких і розташування рядів сприяють легкому розчісуванню мокрого та сухого волосся, безболісне розплутування вузликів. Гребінець делікатно повеселить за мокрими пасмами, а сухим додасть більше блиску та гладкості. Крім приємного та легкого розчісування, ви можете застосувати аксесуар для нанесення бальзамів і масок: завдяки довгим зубчикам доглядовий засіб рівномірно розподіляється. — ідеально для краси та здоров'я волосся
Довжина 18 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Расчесывание |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 20 мм |
| Длина | 200 мм |
| Вес | 77 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
- Цена: 175 ₴

