
Щітка масажна для волосся Mini, 15*6см
170 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Масажна гребінець для волосся Mini, щітка для волосся біла з малюнком тропіків, масажка 15х6см
Гребінець для догляду за сухим, жорстким і ламким волоссям. Конструкція зубчиків дозволяє швидко і комфортно розчісує будь-які локони, розплутувати "неслухняне" волосся від коріння до кінчиків. Зубчики середньої жорсткості дозволяє легко та комфортно масажувати шкіру голови.
Особливості:
- Якісний матеріал
- Яскрава та незвичайна
- Зручна
- Розмір: 15х6см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Расчесывание |
| Длина зубьев | 15 мм |
| Длина | 210 мм |
| Вес | 77 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴
