
Термобраш із серії Nano Technology. Покриття термобраша з технологією Ceramic+Ionic, розмір 4,5 см.
260 ₴
- Нет в наличии
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Термобраш із серії Nano Technology володіє рядом переваг, які, безсумнівно, оцінить будь-який перукар і стиліст:прогумована ручка, нейлонова щетина, керамічне покриття - все це вдало поєднується в даній моделі.
🌸Покриття термобраша з технологією Ceramic+Ionic забезпечить хороші антистатичні властивості при використанні браша із феном.
🌸Щетина моделі складається з товстих нейлонових щетинок, які забезпечать ніжне протягування і розплутування волосся. Нейлонові щетинки стійкі до великих термічних навантажень.
🌸Модель має отвір на ручці для можливості підвішування, а також спеціальним магнітом для зручної «парковки» браша на металевих поверхнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Расчесывание, Укладка |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 5 мм |
| Длина | 250 мм |
| Вес | 92 г |
| Цвет | Серый |
| Тип расчески | Брашинг |
| Ширина | 55 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴


