
Термобраш із серії Nano Technology, розмір 2,5 см. Нейлонові щетинки стійкі до великих термічних навантажень
225 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
🌸 Термобраш із серії Nano Technology володіє рядом переваг, які, безсумнівно, оцінить будь-який перукар і стиліст:прогумована ручка, нейлонова щетина, керамічне покриття - все це вдало поєднується в даній моделі.
🌸Покриття термобраша з технологією Ceramic+Ionic забезпечить хороші антистатичні властивості при використанні браша із феном.
🌸Щетина моделі складається з товстих нейлонових щетинок, які забезпечать ніжне протягування і розплутування волосся. Нейлонові щетинки стійкі до великих термічних навантажень.
🌸Модель має отвір на ручці для можливості підвішування, а також спеціальним магнітом для зручної «парковки» браша на металевих поверхнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Вилообразная ручка | Да |
| Длина зубьев | 14 мм |
| Длина | 250 мм |
| Вес | 72 г |
| Цвет | Серый |
| Тип расчески | Брашинг |
| Ширина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴

