Щітка для фейда💇♂️
Призначена для змітаня волосся під час виконання чоловічої стрижки Фейд або будь-яких інших аналогічних маніпуляцій.
📍Дерев'яна ручка
📍Натуральний і штучний ворс
Довжина 21,5 см
Ширина 4,5см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Дерево |
| Тип зубьев расчески | Комбинированные |
| Назначение расчески | Расчесывание |
| Длина зубьев | 35 мм |
| Длина | 215 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴


