Щітка для фейда💇♂️
Призначена для змітаня волосся під час виконання чоловічої стрижки Фейд або будь-яких інших аналогічних маніпуляцій.
📍Дерев'яна ручка
📍Натуральний і штучний ворс
Довжина 17,5 см
Ширина 4,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Дерево |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Расчесывание |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Остроконечная ручка | Нет |
| Вилообразная ручка | Нет |
| Длина зубьев | 40 мм |
| Длина | 240 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴

