🔥 Настільна лампа на струбціні 🔥
Настільна лампа забезпечує можливість вільного переміщення джерела світла над поверхнею столу, а також регулювання висоти лампи над столом, що дає оптимальний рівень освітленості для будь-яких видів робіт.
❗️❗️❗️ Лампочка у комплекті не йде!
✅️ ХАРАКТЕРИСТИКА
Країна виробник- Китай
Тип- Настільна лампа
Стиль виконання- Класичний
Тип вимикача- Кнопка на шнурі
Потужність лампи- 60 Вт
Стан- Новий
Тип лампи- Світлодіодна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Тип выключателя | Кнопка на шнуре |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | Струбцина+подставка |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Кнопки |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Форма светильника | Квадратная |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴



