🪷💫Витяжка манікюрна для двох рук фірми Simei🪷💫 підійде і для салонів, і для домашнього використання. Витяжка оснащена трьома вентиляторами🔥. Зручна конструкція і велика площа витяжки на 2 руки забезпечує комфорт для клієнта і майстра. Покриття витяжки виготовлено з міцного пластику і вінілу, завдяки чому легко чиститься і піддається дезінфекції.
В комплект входить:
⚡️витяжка;
⚡️2 змінних мішка для збору пилу
🪷 Характеристики
Виробник- Simei-FeiMei
Колір корпусу- Білий
Країна виробник- Китай
Матеріал- пластик
Потужність- 40 Вт
Наявність фільтра від пилу- так
Змінні мішки для пилу- так
Потужність- 40 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Simei-FeiMei |
| Тип вытяжки | Настольная |
| Форма вытяжки | Круглая |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Наличие фильтра от пыли | Да |
| Сменные мешки для пыли | Да |
| Вид | Для маникюра |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 34 см |
| Ширина | 29 см |
| Высота | 10.5 см |
| Технические характеристики | |
| Мощность | 40 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 870 ₴


