💖 💞 Універсальна та потужна гібридна LED лампа SUNone для полімеризації будь-якого матеріалу 💞💖
SUNone – лампа нового покоління 💥 яка здатна сушити як LED гелі та гель-лаки, так і UV матеріали для нарощування нігтів. Крім своєї функціональності вона має гарний дизайн, який обов'язково сподобається клієнту та майстру. Вона довго прослужить вам, т.к. LED-лампочки розраховані на 50000 годин роботи.
Також у лампи SUNone легко знімається дно, що дозволяє використовувати її для покриття нігтів штучним матеріалом при педикюрі. А за рахунок різних режимів таймера дозволяє значно економити Ваш час та якісно працювати з різними LED/UV матеріалами для покриття нігтів
🔥Характеристики:
Виробник: SUN
Тип: Лед
Колір: Білий
Вигляд: Лампа для полімеризації
Кількість світлодіодів – 30 шт
Сенсорний датчик руху - є
Дно магнітне, знімне
Робочі режими: 120 секунд за замовчуванням та таймер на 5, 30, 60 секунд
Період полімеризації:
гель-лак 5-30 секунд
гель - 30-60 секунд
Вага - 760 грам
Живлення від мережі 220 Вт
Розмір - 200 х 155 х 100 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | LED/UV |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 Вт |
| Дополнительные функции | Таймер |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 0.376 кг |
| Максимальное время установки таймера | 60 сек |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Количество светодиодов | 33 шт |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Сменная лампа в комплекте | Нет |
| Таймер | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 8.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 15.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 415 ₴


