Масажна щітка для голови приємно розслаблює шкіру і надає релаксуючий ефект.
Ретельно очищає, покращує кровообіг і мікроциркуляцію.
Компактна силіконова щіточка зручно лежить у долоні і надійно фіксується за допомогою ручки, не зісковзуючи під час використання.
Спосіб застосування: Нанесіть шампунь на вологе волосся, дбайливо помасажуйте шкіру голови і ретельно змийте засіб теплою водою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Длина зубьев | 10 мм |
| Длина | 75 мм |
| Вес | 12 г |
| Цвет | Бирюзовый |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 75 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


