
Професійна щітка для бороди та заключного етапу чоловічих стрижок, в тому числі в стилі фрейд
130 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щітка для фейда💇♂️
Призначена для змітаня волосся під час виконання чоловічої стрижки Фейд або будь-яких інших аналогічних маніпуляцій.
Комбінація мякої та еластичної щетини позволяє справитися з будь яким типом волосся.
має зручну ручку, використовуючи не напрягає кисть руки.
👉Зручний у використанні завдаки його універсальності Щітка+гребінець 🤩
Довжина 17 см
Ширина 2,5 см
Вага - 18 г
Довжина щетини та ворсу - 1,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Для стрижки |
| Термостойкость | Да |
| Длина зубьев | 15 мм |
| Длина | 165 мм |
| Вес | 18 г |
| Цвет | Черный |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴

