
Гребінь Carbon T&G чорний з ручкою 06922, з антистатичним ефектом
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гребінці для волосся від торгових марок TONI & GUY серії Carbon - це якісні гребінці💓, призначені для професійного використання в салонах краси, так і для звичайного використання. Зручні, якісні гребні необхідні для покраски волосся, укладки та стрижки.
Довжина 20 см
Ширина 3,5 см
Гребінь виготовлений із високоякісного карбону та має антистатичний ефект. Відмінно сповзає по волоссі, не травмуючи їх структуру.
Особливості:
- високоякісний матеріал;
- Стильний дизайн;
- Зубчики не деформуються при використанні;
- Антистатичний эфект;
- Витривалий до взаємодії з фарбами та хімічними препаратами;
- Викорстовується при стрижках та укладках;
- Витримує температуру до 230°С.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | T&G |
| Материал расчески | Карбон |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Для стрижки, Укладка |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 27 мм |
| Длина | 195 мм |
| Вес | 10 г |
| Цвет | Черный |
| Тип расчески | Гребень |
| Ширина | 35 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴
