
Гребінець для стрижки TONI & GUY серії Carbon, 06921, в чорному кольорі
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гребінці для волосся від торгових марок TONI & GUY серії Carbon - це якісні гребінці💓, призначені для професійного використання в салонах краси, так і для звичайного використання. Зручні, якісні гребні необхідні для покраски волосся, укладки та стрижки.
Довжина 18,5 см
Ширина 2,8 см
Особливості :
* Високоякісний матеріал * Для фарбування * Для поділу пасм * Для розчісування * Для мелірування * Для виділення проділу * Не травмує при використанні * Легкий у доглядіХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Редкие |
| Назначение расчески | Расчесывание, Мелирование, Для стрижки, Для окрашивания |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 23 мм |
| Длина | 185 мм |
| Вес | 11 г |
| Цвет | Черный |
| Тип расчески | Гребень |
| Ширина | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴
