Професійний гребінець для укладання волосся. 👍💣Акуратно розплутує і розчісує волосся, не пошкоджуючи їх.
Зубчики з захисними пластиковими крапельками, які захищають шкіру голови від пошкодження. 🤩
Довжина становить 23 см,
Діаметр з урахуванням щетини 40 мм
Зубчики з захисними пластиковими крапельками, які захищають шкіру голови від пошкодження. 🤩
Довжина становить 23 см,
Діаметр з урахуванням щетини 40 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dagg |
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Укладка |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 6 мм |
| Длина | 225 мм |
| Вес | 74 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Брашинг |
| Ширина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴



