
Гребінь для мікромелірування двухсторонній, в чорному кольорі.
165 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гребінець для часткового фарбування волосся.
Професійний дизайн із протиковзкими зубцями гребінця, які прилипають до волосся. Точні та плоскі зуби створюють чудовий підбір волосся.👍
👉На сьогоднішній день вже нікого неможливо здивувати звичайним класичним меліруванням на волоссі. 😌
😍Ті дівчата, які вважають що краще бути на піці моди, роблять більш складне мелірування в різних техніках за допомогою гребінців які пришвидшать роботу 💣
✔️Значно пришвидшує набір прядей💯 ✅Позволяє розділити пряму в одинаковому балансі
✔️Розмір: 26*4,5 см
✅Матеріал карбон
Професійний дизайн із протиковзкими зубцями гребінця, які прилипають до волосся. Точні та плоскі зуби створюють чудовий підбір волосся.👍
👉На сьогоднішній день вже нікого неможливо здивувати звичайним класичним меліруванням на волоссі. 😌
😍Ті дівчата, які вважають що краще бути на піці моди, роблять більш складне мелірування в різних техніках за допомогою гребінців які пришвидшать роботу 💣
✔️Значно пришвидшує набір прядей💯 ✅Позволяє розділити пряму в одинаковому балансі
✔️Розмір: 26*4,5 см
✅Матеріал карбон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Карбон |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Мелирование |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Остроконечная ручка | Да |
| Длина зубьев | 47 мм |
| Длина | 255 мм |
| Вес | 18 г |
| Цвет | Черный |
| Тип расчески | Гребень |
| Ширина | 47 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴
