
Гребінець для мелірування 3-сторонній Toni&Guy. Кольори в асортименті
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гребінь для мелірування 3-сторонній Toni&Guy
Гребінець для часткового фарбування волосся👍
👉На сьогоднішній день вже нікого неможливо здивувати звичайним класичним меліруванням на волоссі. 😌
😍Ті дівчата, які вважають що краще бути на піці моди, роблять більш складне мелірування в різних техніках за допомогою гребінців які пришвидшать роботу 💣
✔️Значно пришвидшує набір прядей💯 ✅Позволяє розділити пряму в одинаковому балансі
🌸Довжина 21,5 см
🌸Ширина робочої поверхні 7,5см👆*10см👉
Гребінець для часткового фарбування волосся👍
👉На сьогоднішній день вже нікого неможливо здивувати звичайним класичним меліруванням на волоссі. 😌
😍Ті дівчата, які вважають що краще бути на піці моди, роблять більш складне мелірування в різних техніках за допомогою гребінців які пришвидшать роботу 💣
✔️Значно пришвидшує набір прядей💯 ✅Позволяє розділити пряму в одинаковому балансі
🌸Довжина 21,5 см
🌸Ширина робочої поверхні 7,5см👆*10см👉
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Мелирование |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 75 мм |
| Длина | 230 мм |
| Вес | 19 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Гребень |
| Ширина | 75 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴

