
Гребінець для вуального мелірування з металевим кінцем, кольори в асортименті
150 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
Абсолютный ХИТ! 💣Чудо гребінець, створено спеціально для виконання дрібного мелірування на тонких прядях.🌺 Вона здатна розділити пряму в одинаковому балансі. Получається мелірування без швів, без ефекту полосочек. 🔥Значно пришвидшує набор прядей.
На сьогоднішній день вже нікого неможливо здивувати звичайним класичним мелірування на волоссі. Воно стало настільки популярним, що дозволяє зробити абсолютно все в любому салоні і навіть у майстрів на дому. 🌼Ті дівчата, які вважають що краще бути на піці моди, роблять більш складне мелірування в техніці 🌼«вуаль»,🌼 покриває волосини, гладко ніби накидка з тонких ниточок.
✔️Значно пришвидшує набір прядей;
☑️Позволяє розділити пряму в одинаковому балансі;
✔️Получається дуже тонке мелірування без швів і ефекту полосок;
☑️ Розділення прямих в прикореневій зоні дає чіткий баланс 60% світлого і 40% темного;
✔️Розділення відвідувань прямих 50% світлого і 50% темного;
☑️Розділення нижче середини 40% світлого і 60% темного.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Мелирование |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 25 мм |
| Длина | 255 мм |
| Вес | 16 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Гребень |
| Ширина | 30 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 150 ₴
