
Професійний гребінець для фарбування балаяж. Нова європейська розробка, в чорному кольорі
200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новинка!!! ❤️Гребінець для часткового фарбування волосся.
Професійний дизайн із протиковзкими зубцями гребінця, які прилипають до волосся. Точні та плоскі зуби створюють чудовий підбір волосся.👍
👉На сьогоднішній день вже нікого неможливо здивувати звичайним класичним меліруванням на волоссі. 😌
😍Ті дівчата, які вважають що краще бути на піці моди, роблять більш складне мелірування в різних техніках за допомогою гребінців які пришвидшать роботу 💣
✔️Значно пришвидшує набір прядей💯 ✅Позволяє розділити пряму в одинаковому балансі
✔️Розмір: 27,1*11,6 см
✅Матеріал карбон
Професійний дизайн із протиковзкими зубцями гребінця, які прилипають до волосся. Точні та плоскі зуби створюють чудовий підбір волосся.👍
👉На сьогоднішній день вже нікого неможливо здивувати звичайним класичним меліруванням на волоссі. 😌
😍Ті дівчата, які вважають що краще бути на піці моди, роблять більш складне мелірування в різних техніках за допомогою гребінців які пришвидшать роботу 💣
✔️Значно пришвидшує набір прядей💯 ✅Позволяє розділити пряму в одинаковому балансі
✔️Розмір: 27,1*11,6 см
✅Матеріал карбон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Мелирование |
| Длина зубьев | 80 мм |
| Длина | 275 мм |
| Вес | 28 г |
| Цвет | Черный |
| Тип расчески | Гребень |
| Ширина | 100 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴


