
Гребінець для мікромелірування для складних технік фарбування, таких як AirTouch або вуальне фарбування
165 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Абсолютний ХіТ! 💣Чудо гребінець, створено спеціально для виконання мелірування на тонких прядках.🌺 Вона здатна розділити пряму в одинаковому балансі.
Значно пришвидшує набір прядей.
Гребінець для мікромелірування - спеціальний перукарський аксесуар, призначений для складних технік фарбування, таких як AirTouch або вуальне мелірування. Гребінець забезпечує рівномірний розподіл волосся та фарби по всій довжині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Частые |
| Назначение расчески | Мелирование |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Длина зубьев | 37 мм |
| Длина | 240 мм |
| Вес | 17 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Гребень |
| Ширина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴


