
Масажна щітка для волосся, силіконова, Superbrush
200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 272-28-23
Марта - все для перукаріввозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Масажна щітка для волосся силіконова , квадрат.
Пластиковий корпус, цвяхи -силікон.👍 Спеціально створена для розчісування мокрих, сильно плутаючого , дуже густого або кучерявого волосся.
Призначена як для домашнього, так і для професійного догляду за волоссям будь-якої довжина.
Гребінець забезпечує м'який масаж голови.🙆 Можна застосовувати як на вологому так і на сухому волоссі.Не пошкоджує вологе волосся.
Зручна форма ручки, зручно тримати під час використання.Підходить для всіх типів волосся.
Не вибаглива у використанні, вона легко миється і чиститься.💯
Матеріал основи - карбон
Цвяхи -силікон.
Пластиковий корпус, цвяхи -силікон.👍 Спеціально створена для розчісування мокрих, сильно плутаючого , дуже густого або кучерявого волосся.
Призначена як для домашнього, так і для професійного догляду за волоссям будь-якої довжина.
Гребінець забезпечує м'який масаж голови.🙆 Можна застосовувати як на вологому так і на сухому волоссі.Не пошкоджує вологе волосся.
Зручна форма ручки, зручно тримати під час використання.Підходить для всіх типів волосся.
Не вибаглива у використанні, вона легко миється і чиститься.💯
Матеріал основи - карбон
Цвяхи -силікон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал расчески | Пластик |
| Тип зубьев расчески | Редкие |
| Термостойкость | Да |
| Антистатичность | Да |
| Вилообразная ручка | Нет |
| Длина зубьев | 20 мм |
| Длина | 200 мм |
| Вес | 45 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴

